Elektro Projektový/produktový Manažer HASÍCÍCH ZAŘÍZENÍ

Czech Republic (Czech Republic)
Ver ofertas recientes

Producción, Operaciones e I+D

Ref: KA9223 July 22, 2020 INMOBILIARIAS CONSTRUCCIÓN Y AUXILIAR

FUNCIONES

Jaké aktivity vás na této pozici čekají? - Projektování systémů stabilních hasících zařízení pro stavby v programech BricksCAD, PC schematik nebo AtuoCAD - Vypracování projektové dokumentace v různých stupních a výkazů výměr - Jednání a konzultace se zákazníky - Koordinace s dalšími projektanty a externími subjekty - Řízení a realizace zakázek na stavbách – autorský a technický dozor, včetně oživování a programování hasících zařízení – část elektro - Samostatná práce s podporou zkušených kolegů a odborníků Co očekáváme od vhodného kandidáta/ky? - SŠ/VŠ – obor elektro - Znalosti a praktické zkušenosti s projektováním stabilních hasících zařízení, alarmů, telefonních ústředen nebo podobné - Oprávnění dle vyhl. 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice (§6, §8a, §10a,b) - Pokročilá znalost programu BricsCAD, případně AutoCAD 2010 nebo PC schematik - Časovou flexibilitu (převážně i v terénu a na stavbách) a ochotu cestovat v rámci ČR - Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič - Dobré technické a prostorové cítění - Pečlivost, spolehlivost, samostatnost a dobrý zákaznický přístup - Znalost anglického jazyka výhodou Odměnou za práci bude: - Auto i pro soukromé účely - 5 týdnů dovolené - Stravenky v hodnotě 100,- Kč nebo příspěvek na stravování - Příspěvek na penzijní připojištění - Vzdělávací odborné kurzy - Přátelské, až téměř rodinné prostředí a společné firemní akce

Enviar solicitud

¿Buscas a los mejores profesionales cualificados? En Catenon podemos encontrar al mejor talento en cualquier parte del mundo. Con 23 oficinas alrededor del planeta y operaciones en más de 100 países, somos especialistas en la adquisición global de profesionales. Todo ello gracias a nuestra plataforma tecnológica y a nuestro equipo global especializado. Solicita más información sobre nuestros servicios.

Seleccionar CV Cambiar Borrar
Más información
Puedes consultar las condiciones asociadas al alta como talento de CATENON.

Ofertas relacionadas